Zišli sme sa v roku 2006. Bolo to jednoduché a krásne. My - bývalí členovia Made 2 Mate, v zložení Vrabec, Robo a Martin, sme dostali chuť znova si zahrať funky. A tak sme založili kapelu s basgitaristom Patrikom Noskom s ktorým Robko hrával u Stevea Younga. Ale bolo treba ešte speváčku. Čo s tým? Hlavný veliteľ Robko vyhlásil konkurz,na ktorý prišla iba jedna uchádzačka, takže nebolo na výber. Ale neee! My sme sa jednoducho našli! A začali sme strašne hrať.
TOUR DATES & TICKETS
No upcoming shows.
Get notified when they announce a show →