Ahmed má hlad byl založen roku 1997, kdy se sešli čtyři spolužáci - studenti slovanské filologie na Karlově univerzitě v Praze (basová kytara, dvě elektrické kytary a zpěv) a zahráli si několik písní z oblastí, jejichž kulturu studovali – z východní Evropy a Balkánu. Brzy následovalo první veřejné vystoupení u příležitosti divadelního představení hry A.Vvěděnského “Vánoce u Ivanovových”. Tento první koncert byl přijat více než kladně, a tak se Ahmed rozhodl pokračovat v hraní.
TOUR DATES & TICKETS
No upcoming shows.
Get notified when they announce a show →